4-канальний супергетеродинний радіоконтролер-приймач, для керування сигналізацією або виконавчими пристроями контролю доступу; робоча частота 433.92 МГц; алгоритм кодування сигналу KEELOQ; 4 релейних виходи з НЗ/НР клемами; пам'ять приймача-контролера на 112 брелоків; сигнальний вихід S (розімкнений колектор); світлодіодна індикація; тампер; живлення 10-15 В; робоча температура -20 °C ~ +55 °C; розміри 73 / 46 / 24 мм
Чотириканальний радіоконтролер-приймач U4HR з робочою частотою 433.92 МГц. Максимальна ємність памяті приймача – 112 передавачів.
Застосування
Пристрій призначений для радіокерування системами охоронної сигналізації для встановлення затримки входу, постановки/зняття з охорони та контролю доступу. Програмне забезпечення дозволяє приймачу з комплекту працювати в режимі бездротової контрольної панелі (регулюється перемичками на платі приймача).
Ключові властивості та можливості
- Алгоритм кодування KEELOQ® з динамічним кодом забезпечує високий рівень захисту сигналів.
- Тип приймача – супергетеродинний, що збільшує радіус дії та підвищує стійкість до перешкод.
- Ємність пам'яті – 112 передавачів (обмеження до 20 в деяких робочих режимах).
- Чотири вихідних реле NO/NC на 1 А / 30 В DC або 0.5 А / 125 В AC.
- Завдання часу утримання реле в моностабільному (імпульсному) режимі: від 0.25 секунд до 4 годин.
- Бістабільний (перемикач увімкн./вимкн.) режим.
- Зовнішній сигнальний вихід S (розімкнений колектор): 1 А 60 В макс.
- Тампер захисту від злому.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elmes Electronic |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Elmes |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 10-15 V |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Контакти реле | НЗ (NC), НР (NO) |
| Кількість реле | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять радіоконтролера/приймача | 112 передавачів |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 73 / 46 / 24 мм |
| Розміри, мм | 73 / 46 / 24 |
| Ток потребления | 120 мА |
| Тип устройства | Радіоконтролер-приймач |
Информация для заказа
- Цена: 1 346 ₴


