Бездротовий датчик руху пасивний інфрачервоний; детекція руху – ІЧ-сенсор; дальність детектування руху до 15 м, кут виявлення 90°; імунітет до тварин вагою до 20 кг; робоча частота 433.92 МГц; алгоритм кодування сигналу KEELOQ; дальність зв'язку у приміщенні до 50 м; тампер; живлення літієва батарея CR123A, зі строком роботи до 5 років; робоча температура 0 °C ~ +40 °C; 95 / 62 / 50 мм
Бездротовий датчик руху Elmes PTX-50 з імунітетом до тварин, з робочою частотою 433.92 МГц і дальністю зв'язку до 50 м (у приміщенні), дальністю виявлення руху до 15 м.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора.
Ключові властивості та можливості
- З імунітетом до тварин вагою до 20 кг.
- Дальність виявлення руху до 15 м, кут виявлення 90°.
- Високозахищений алгоритм кодування сигналу KEELOQ, частота 433.92 МГц.
- Дальність дії до 100 м на відкритому просторі, до 50 м у приміщенні.
- Подвійний інфрачервоний сенсор з температурною компенсацією.
- Тампер від зламу корпусу.
- Живлення від батареї CR123A, строк роботи до 5 років.
- Радіочастотна стійкість до перешкод 10 В/м на частотах 0.1-1 ГГц.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elmes Electronic |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Бренд | Elmes |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 15 м |
| Дальність передачі | 50 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Кут виявлення | 90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 95 / 62 / 50 мм |
| Розміри, мм | 95 / 62 / 50 |
| Тип датчика | Руху |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсору | IЧ (PIR) |
Информация для заказа
- Цена: 1 278 ₴


