
Бездротовий ретранслятор радіосигналу ITV U-Prox Extender White (23-00312)
4 312 ₴
- В наличии
- Код: 23-00312
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ретранслятор радіосигналу, підключення до 200 пристроїв через радіоканал на відстані до 4800 м. Відстань до централі U-Prox – до 4800 м. Підтримується до 8 пристроїв в системі. Автоматична маршрутизація, достатньо тільки зареєструвати в системі. Живлення літій-іонний акумулятор 2500 мАг, до 36 годин автономності, зовнішній блок живлення 12В в комплекті. Розміри 167 / 120 / 25.4 мм, вага 260 г
Бездротовий ретранслятор U-Prox Extender White з дальністю зв'язку з централлю до 4800 м (на відкритому просторі), підключення до 200 пристроїв через радіоканал на відстані до 4800 м.
Застосування
Ретранслятор U-Prox Extender дозволяє суттєво збільшити дальність радіозв’язку між центром охорони U-Prox та іншими пристроями охоронної системи.
Ключові властивості та можливості
- Підтримує підключення до 200 пристроїв (сповіщувачів, клавіатур, брелоків тощо) через радіоканал на відстані до 4800 м. Відстань до централі U-Prox – до 4800 м.
- Автоматична ретрансляція пристроїв без додаткового налаштування.
- Розширені алгоритми вибору оптимального маршруту доставки сповіщень від бездротових пристроїв.
- Можливість підключення до 8 ретрансляторів в системі.
- Детектування саботажу радіоканалу.
- Живлення 12 В, акумулятор на 2500 мАг – до 36 годин автономної роботи.
Особливості встановлення і налаштування
U-Prox Extender має простий і зручний монтаж, надійне кріплення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | 868.6 МГц |
| Вес | 260 |
| Вид | Підсилювачі сигналу |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Дальність передачі сигналу | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Диапазон рабочих температур | 0 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 12 В |
| Канали зв'язку | Бездротове |
| Керування | Віддалений доступ |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Зовнішній блок живлення 12 |
| Кількість бездротових пристроїв | 200 |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 200 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | Ретрансляція автоматична, вибір оптимального маршруту |
| Особенности | Автоматична ретрансляція, Детектування саботажу радіоканалу, Простий монтаж |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча напруга | 12 В DC |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 167 х 120 х 25.4 |
| Розміри, мм | 167 / 120 / 25.4 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | U-Prox |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Ретранслятор |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Частота бездротових датчиків | 868 |
Информация для заказа
- Цена: 4 312 ₴




