Бездротовий датчик відчинення точковий магнітоконтактний для вікон та дверей з літієвим елементом живлення 1.5В, AAA (FR03). Робоча частота 868-868.6 МГц, дальність – до 4800 м на відкритому просторі, кілька каналів для резервування Герметичний корпус. Неодимовий магніт. Вхід для підключення зовнішнього контакту, вихід світлодіоду підтвердження постановки або вхід байпас. Діапазон робочих температур від -20°С до +65°С. Габаритні розміри датчика – 138 / 21 / 17 мм, магніту – 85 / 11 / 6 мм. Колір корпусу білий
Бездротовий магнітоконтактний датчик відчинення U-Prox WDC long. Монтується всередині приміщення, оснащений двома герконами та застосовується для захисту дверей та вікон. Сповіщувач має контакти для підключення світлодіода інформування про постановку під охорону та зовнішній геркон. Захищений двосторонній радіозв'язок, відстань до 4800 м на відкритому просторі. Три градації потужності, максимальна – до 20 мВт.
Застосування
Охоронний точковий магнітоконтактний радіоканальний сповіщувач (датчик) призначений для контролю стану конструктивних елементів на відчинення або усунення з метою виявлення спроби проникнення в приміщення та для видачі сповіщення про тривогу до центру охоронної сигналізації U-Prox.
Ключові властивості
- 2 геркони
- Підключення світлодіода підтвердження постановки
- Підключення зовнішнього геркона
- Робоча частота 868-868.6 МГц, дальність до 4800 м на відкритому просторі, кілька каналів для резервування
- Елемент живлення – літієва батарея 1.5В, AAA (FR03), до 3-х років роботи на одному елементі живлення
- Простий і зручний монтаж, надійне кріплення
- Впевнена робота на металевих дверях
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримує |
| Бренд | ITV |
| Вес | 66 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Питание | 1.5В, AAA (FR03) |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | Габаритні розміри сповіщувача - 138 х 21 х 17 мм, магніту - 85 х 11 х 6 мм |
| Розміри, мм | Габаритні розміри сповіщувача - 138 х 21 х 17 , магніту - 85 х 11 х 6 |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Время работы от батареи | До 3 років |
Информация для заказа
- Цена: 1 088 ₴


