
Бездротовий сигналізатор диму ITV U-Prox Smoke (23-00324)
2 464 ₴
- В наличии
- Код: 23-00324
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сигналізатор диму оптичний радіоканальний. Вбудований звуковий оповіщувач з рівнем звукового тиску 85 дБ. Чутливість 0.08-0.12 дБ/м. Здатність працювати автономно. Система U-Prox вмикає звукові оповіщувачі на всіх приписаних сигналізаторах в разі отримання тривоги хоча б з одного з них. Елементи живлення ААА 2 шт. в комплекті. Діапазон робочих температур від -10 °С до +55 °С. Розміри Ø 80 / 47 мм, вага 160 г
Бездротовий датчик диму U-Prox Smoke з дальністю зв'язку з централлю до 4800 м (на відкритому просторі), чутливістю 0.08-0.12 дБ/м, вбудованою сиреною 85 дБ. Може працювати автономно, без підключення до централі.
Застосування
Бездротовий оптичний сигналізатор диму U-Prox Smoke призначений для оповіщення про виявлення диму в житлових і виробничих приміщеннях. Сигналізатор диму не запобігає пожежі, але дозволяє вчасно зреагувати на небезпеку.
Ключові властивості та можливості
- Може працювати без підключення до централі системи безпеки – вбудована сирена з акустичною потужністю 85 дБ сповіщає власника та/або пульт охорони про небезпеку пожежі.
- Поширення оповіщення про тривогу на всі U-Prox Smoke в охоронній групі.
- Навіть при втраті зв'язку з охоронним центром, продовжує виконувати свої функції.
- Чутливість становить 0.08-0.12 дБ/м (дим від бавовни, швидкість потоку повітря 0.2 м/с).
- Вбудована багатофункціональна кнопка: тест / зменшення чутливості / вимкнення звуку або відміна тривоги.
- Світлозвукова сигналізація.
- Живлення від двох батарей AAA (LR03) (попередньо встановлені), строк роботи до 3 років.
Особливості встановлення і налаштування
U-Prox Smoke – датчик для внутрішнього встановлення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримує |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вес | 160 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | Вбудована сирена 85 дБ, Чутливість 0.08-0.12 дБ/м, Світлозвукова сигналізація, Антисаботаж, Багатофункціональна кнопка (тест/зменшення чутливості/вимкнення звуку), Може працювати автономно |
| Питание | 2 x AAA |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Захист від злому тампером | Є |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | 2 х ААА |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | До 4800 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | світлозвукове оповіщення |
| Місце монтажу | стельовий |
| Об'єкт детекції | Дим |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочее напряжение | 3В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 80 х 80 х 45 мм |
| Розміри, мм | Ø 80 х 45 |
| Сенсори | Оптичний |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | U-Prox |
| Тип | Бездротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик диму |
| Время работы от батареи | 3 роки |
| Частота передачи | 868-868.6 МГц |
| Частота передачі | 868.6 |
Информация для заказа
- Цена: 2 464 ₴

