
Бездротовий датчик затоплення ITV U-Prox Water (23-00327)
1 320 ₴
- В наличии
- Код: 23-00327
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий датчик затоплення. Герметичний, підлогового типу. Елементи живлення ААА 2 шт. в комплекті, до 5 років роботи. Дальність зв’язку з централлю до 4800 м на відкритому просторі, робоча частота 868-868.6 МГц. Не потребує інсталяції. Діапазон робочих температур від 0°С до +55°С. Розміри 67.5 / 67 / 18 мм, вага 55 г
Бездротовий датчик затоплення U-Prox Water з чотирма контактами для детектування витоку. Дальність зв’язку з централлю до 4800 м на відкритому просторі.
Застосування
Допомагає запобігти небажаному витоку води та перекрити її постачання в разі прориву труби, несправності пральної машини тощо.
Ключові властивості
- Чотири контакти для детектування витоку.
- Не потребує встановлення.
- Живлення від двох батарей ААА (у комплекті), до 5 років роботи.
- Герметичний корпус.
- Ступінь захисту IP65.
- Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння) комунікація з центром охорони. Ключ шифрування – 256 біт.
- Оновлення мікропрограми по «повітрю» (OTA).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вес | 55 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | Герметичний корпус, Ключ шифрування 256 біт, OTA-оновлення, Виявлення саботажу (глушіння) |
| Питание | 2 x AAA |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | 2 х AAA (в комплекті) |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | До 4800 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | підлоговий |
| Об'єкт детекції | Затоплення |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Протокол связи | 868-868.6 МГц |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочее напряжение | 3 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 67.5 х 67 х 18 мм |
| Розміри, мм | 67.5 / 67 / 18 |
| Сенсори | Чотири контакти |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Центр охорони |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Протікання води (затоплення) |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Датчик протікання води |
| Время работы от батареи | 5 років |
| Частота передачи | 868-868.6 МГц |
| Частота передачі | 868.6 |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴

