Пульт керування системою U-Prox з літієвим елементом живлення CR2032, до 5 років роботи. Має дві кнопки для постановки та зняття з охорони та одну програмовану кнопку. Дальність зв'язку до 100 м. Світлова індикація. Розміри Ø 39 / 9 / 57 мм, вага 15 г, колір чорний
Бездротовий брелок U-Prox Keyfob Black для керування системою охорони U-Prox, з дальністю зв'язку до 100 м. Має дві кнопки для постановки і зняття з охорони, одну програмовану кнопку, і світлодіодний індикатор для взаємодії з користувачем тривожної сигналізації.
Ключові властивості
- Брелок може керувати тільки однією групою.
- Дві кнопки для керування режимами охорони.
- Одна програмована кнопка.
- Визначення положення при роботі з ретрасляторами.
- Захищений двосторонній радіозв'язок з центром охорони U-Prox, дальність зв'язку до 100 м.
- Світлова індикація.
- До 5-ти років роботи на батареї CR2032.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 250 м |
| Питание | 3В, CR2032 |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | Функції кнопок: Постановка, Зняття, Програмована кнопка |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | Ø 39 x 9 x 57 мм |
| Розміри, мм | Ø 39 x 9 x 57 |
| Тип устройства | Брелок |
Информация для заказа
- Цена: 792 ₴


