
Бездротова сенсорна клавіатура ITV U-Prox Keypad G4 Black для керування чотирма охоронними групами (23-00332)
3 168 ₴
- В наличии
- Код: 23-00332
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротова сенсорна клавіатура для керування чотирма охоронними групами. Підсвічування кнопок, поверхня із загартованого скла. Світлозвукова індикація. Живлення від 4 батарей AAA, до 2 років роботи. Розміри 167 / 120 / 15 мм, вага 250 г
Бездротова сенсорна клавіатура U-Prox Keypad G4 Black з дальністю зв'язку з централлю до 4800 м (на відкритому просторі), для керування чотирма охоронними групами.
Застосування
Бездротова клавіатура U-Prox Keypad G4 призначена для постановки та зняття з охорони, індикації тривог і станів пристрою та взаємодії з користувачем тривожної сигналізації.
Ключові властивості та можливості
- Керування чотирма охоронними групами.
- Сенсорна поверхня, підсвічування кнопок.
- Ідентифікація – звичайний код та код «під примусом».
- Довжина коду – 6 цифр.
- Світлова індикація, звуковий індикатор затримки на вхід та вихід.
- Живлення від чотирьох батарей AAA (LR03) (попередньо встановлені), строк роботи до 2 років.
Особливості встановлення і налаштування
U-Prox Keypad G4 має простий і зручний монтаж, надійне кріплення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | 868.6 МГц |
| Вес | 250 |
| Вид | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Дальність передачі сигналу | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 4 х AAA |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Канали зв'язку | Бездротове |
| Керування | Віддалений доступ |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Чотири AAA (LR03) батареї (попередньо встановлені) |
| Кількість зон / груп | 4 |
| Особенности | Сенсорна поверхня, підсвічування кнопок, ідентифікація звичайним кодом та кодом «під примусом», довжина коду 6 цифр, світлова і звукова індикація |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Протокол связи | 868-868.6 МГц |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча напруга | 3В, чотири AAA (LR03) лужні батареї |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 167 х 120 х 15 |
| Розміри, мм | 167 х 120 х 15 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Світлова індикація, Звуковий індикатор |
| Тип устройства | Клавіатура |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Частота бездротових датчиків | 868 |
Информация для заказа
- Цена: 3 168 ₴

