
Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi (VB) Black ITV (23-00333)
2 266 ₴
- В наличии
- Код: 23-00333
Бездротовий комбінований датчик руху-«штора» і розбиття скла U-Prox PIR Combi (VB) Black з дальністю зв'язку з централлю до 4800 м, дальністю виявлення руху до 10 м, розбиття скла до 8 м.
Застосування
Комбінований датчик, обладнаний PIR-сенсором, лінзою «штора» або «вертикальний бар’єр» з вузьким горизонтальним кутом огляду та мікрофоном призначений для контролю периметра всередині приміщення, для охорони засклених конструкцій, вікон, дверей, гаражних воріт тощо. На підставі зміни теплового балансу середовища або звуку розбиття скла подає сигнал про вторгнення до приміщення до центру охоронної сигналізації U-Prox.
Ключові властивості та можливості
- Передає сповіщення окремо по детектору руху та по розбиттю скла.
- Дальність виявлення руху до 10 м, кут виявлення 7.5°; розбиття скла – до 8 м з кутом огляду до 120°.
- Види скла, розбиття яких детектується: звичайне; візерункове; загартоване; ламіноване; армоване; захищене полімерною плівкою класів А1, А2, А3; склопакети 4х16х4; товщина скла від 2 до 8 мм; площа поверхні скла від 0.5 кв.м до 3 кв.м.
- Віддалене налаштування чутливості.
- Цифрові алгоритми обробки сигналу.
- Розрізняє низькочастотні та високочастотні компоненти звуку.
- Вбудований датчик температури.
- Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
- Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння) комунікація з централлю. Ключ шифрування – 256 біт.
- Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років.
- Оновлення мікропрограми по «повітрю» (OTA).
- Універсальний кронштейн та піддашок в комплекті.
Особливості встановлення і налаштування
Монтується всередині приміщення. Просте включення і встановлення без доступу до електроніки. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вес | 150 г |
| Вертикальний кут детектування | 7.5° |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | 7.5° (руху), 120° (розбиття) |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 10 м (руху), 8 м (розбиття) |
| Дальність виявлення | 10 м – руху, 8 м – розбиття |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | Температурна компенсація, цифрові алгоритми обробки сигналу, OTA-оновлення, шифрування 256 біт, віддалене налаштування чутливості |
| Питание | 1 х CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Захист від злому тампером | Є |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Універсальний кронштейн, піддашок, попередньо встановлена батарея CR123A |
| Кут виявлення | 7.5° – руху, 120° – розбиття |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | До 4800 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух, Розбиття, Звук, Температура |
| Особливості моделі | Товщина скла 2 мм. . . 8 мм; Площа поверхні скла 0.5 м х 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м |
| Площадь покрытия | 0.5 м² - 3.0 м² |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Протокол связи | Бездротове |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочее напряжение | 3В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 90 х 60 х 34.4 мм |
| Розміри, мм | 90 х 60 х 34.35 |
| Сенсори | PIR-сенсор, мікрофон, датчик температури |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | U-Prox |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Розбиття, Руху |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик руху та розбиття |
| Частота передачи | 868-868.6 МГц |
| Частота передачі | 868.6 |
| Швидкість детекції | 0.3-3 м/с |
- Цена: 2 266 ₴

