
Бездротова сирена ITV U-Prox Siren Black 85dB (23-00321)
2 112 ₴
- В наличии
- Код: 23-00321
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротова сирена п'єзоелектрична для приміщень. Рівень звукового тиску на відстані 1 м не менше 85 дБ. Виводи для підключення зовнішнього геркона та світлодіода індикації стану системи. Програмне триступеневе налаштування потужності та вбудованої зовнішньої індикації. Літієві елементи живлення CR123A - 2 шт, до 5 років роботи. Робоча частота 868-868.6 МГц, дальність до 4800 м на відкритому просторі. Робоча температура від -10°С до +55°С. Габаритні розміри 84.5 / 84.5 / 24.3 мм, вага 134 г, колір чорний
Бездротова сирена U-Prox Siren Black для внутрішнього встановлення з акустичною потужністю 85 дБ. Дальність зв'язку з централлю до 4800 м (на відкритому просторі).
Застосування
Бездротова сирена U-Prox Siren призначена для сповіщення про тривогу при спрацюванні бездротових сповіщувачів центру охорони U-Prox. Встановлюється у приміщенні, щоб попередити про небезпеку чи відлякати зловмисників.
Ключові властивості та можливості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м не менше 85 дБ. Три рівні гучності з можливістю налаштування.
- Прилад має контакти для підключення зовнішнього геркона та світлодіода для інформування про постановку під охорону.
- Затримка спрацювання не більше 10 секунд.
- Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 5 років.
- Оновлення мікропрограми по «повітрю» (OTA).
Особливості встановлення і налаштування
U-Prox Siren має простий і зручний монтаж, надійне кріплення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | 868.6 МГц |
| Вес | 134 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 85 дБ |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Додаткові характеристики | OTA оновлення прошивки, три рівні гучності, виводи для підключення зовнішнього геркона та світлодіода, простий монтаж |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 2 х CR123 |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Керування | Віддалений доступ |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Дві CR123A (попередньо встановлені) |
| Максимальна відстань до централі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Звуковое |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча напруга | 3 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 84.5 х 84.5 х 24.3 |
| Розміри, мм | 84.5 x 84.5 x 24.3 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | U-Prox Installer |
| Термін роботи сирени від одного заряду батареї | До 5 років |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Сирена |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Частота бездротових датчиків | 868.6 |
| Частота передавання/приймання | 868-868.6 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 2 112 ₴


