
Бездротова вулична сирена ITV U-Prox Siren Outdoor 113dB (23-00322)
4 400 ₴
- В наличии
- Код: 23-00322
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротова сирена п'єзоелектрична для вулиці, відповідність IP55. Корпус з полікарбоната, можливість друку логотипу. Рівень звукового тиску на відстані 1 м 113 дБ. Програмне триступеневе налаштування потужності. В комплекті літієві елементи живлення CR123A - 4 шт., до 5 років роботи. Можливість підключення зовнішнього живлення 12В. Вбудована світлодіодна індикація. Робоча частота 868-868.6 МГц, дальність зв'язку до 4800 м на відкритому просторі. Робоча температура від -10°С до +55°С. Габаритні розміри 167 / 120 / 38 мм, вага 640 г
Бездротова сирена U-Prox Siren Outdoor для вуличного встановлення з акустичною потужністю 113 дБ. Дальність зв'язку з централлю до 4800 м (на відкритому просторі).
Застосування
Бездротова сирена U-Prox Siren Outdoor призначена для сповіщення про тривогу при спрацюванні бездротових сповіщувачів центру охорони U-Prox. Встановлюється зовні приміщень, щоб попередити про небезпеку чи відлякати зловмисників.
Ключові властивості та можливості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м не менше 113 дБ. Три рівні гучності з можливістю налаштування.
- Вбудована світлодіодна індикація.
- Затримка спрацювання не більше 10 секунд.
- Живлення від чотирьох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 5 років. Можливість підключення зовнішнього живлення 12 В.
- Оновлення мікропрограми по «повітрю» (OTA).
- Клас захисту IP55.
Особливості встановлення і налаштування
U-Prox Siren має простий і зручний монтаж, надійне кріплення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | 868.6 МГц |
| Вес | 640 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 113 дБ |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 4 х CR123 |
| Живлення пристрою | Батарея, DC 12 В |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | 4 x CR123 |
| Максимальна відстань до централі | До 4800 |
| Максимальна гучність | 113 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 167 х 120 х 38 |
| Розміри, мм | 167 х 120 х 38 |
| Ступінь захисту корпусу | IP55 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | U-Prox Installer |
| Термін роботи сирени від одного заряду батареї | До 5 років |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Сирена |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Частота бездротових датчиків | 868.6 |
| Частота передавання/приймання | 868-868.6 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴

