
Датчик відчинення магнітоконтактний врізний Trinix СМК 3-44 Brown у металеві поверхні (27-00031)
75 ₴
- В наличии
- Код: 27-00031
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Магнітоконтакт врізний, для встановлення у металеві двері або ворота; струм 60 мА; напруга 12 B; тип контактів Н/З; робоча відстань спрацювання 10±5% мм; габаритні розміри d 24 / 12.5 мм
Магнітоконтактний датчик СМК 3-44 Brown (геркон) – датчик відчинення, що реагує на відчинення дверей чи вікон. Підходить для встановлення у металеві двері або ворота.
Принцип дії
Пристрій складається з двох основних частин – геркона і магніта, між якими існує магнітне поле, коли вікна або двері зачинені. Зміщення позиції магніту впливає на розмикання контактів геркона в модулі і зникнення магнітного поля, внаслідок чого відбудеться посилання сигналу на централь сигналізації про виникнення тривожної події.
Ключові властивості
- Струм 60 мА, напруга 12 В.
- Контакти реле нормально-замкненого типу.
- Робоча відстань спрацювання 10±5% мм.
- Монтаж врізний, у металеві двері або ворота.
- Габаритні розміри d 24 / 12.5 мм.
Монтаж
- магніт вмонтовується у двері або інші рухомі частини конструкції;
- геркон – у раму.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 10±5% мм |
| Додаткові характеристики | Нормально-замкнений контакт; Робоча відстань спрацювання 10±5% мм; Матеріал корпусу: Пластик |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Коричневый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врізний, у металеві двері та ворота |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | Відкриття |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 60 мА |
| Рабочее напряжение | 12 В |
| Розміри | 24 х 24 х 12.5 мм |
| Розміри, мм | Ø24 / 12.5 |
| Сенсори | Геркон |
| Ток потребления | 60 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип монтажа | Урізний |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |
Информация для заказа
- Цена: 75 ₴


