
Датчик відчинення магнітоконтактний накладний Trinix СМК 1-16 White на металеві поверхні (27-00010)
135 ₴
- В наличии
- Код: 27-00010
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Магнітоконтакт накладний, для встановлення на металеві двері або ворота; струм 100 мА; напруга 12 B; тип контактів Н/З; робоча відстань спрацювання 18±5% мм; габаритні розміри 64 / 14 / 20 мм
Магнітоконтактний датчик Trinix СМК 1-16 White (геркон) – датчик відчинення, що реагує на відчинення дверей чи вікна. Підходить для встановлення на металеві двері або ворота.
Принцип дії
Пристрій складається з двох основних частин – геркона і магніта, між якими існує магнітне поле, коли вікна або двері зачинені. Зміщення позиції магніту впливає на розмикання контактів геркона в модулі і зникнення магнітного поля, внаслідок чого відбудеться посилання сигналу на централь сигналізації про виникнення тривожної події.
Ключові властивості
- Струм 100 мА, напруга 12 В.
- Контакти реле нормально-замкненого типу.
- Робоча відстань 18±5% мм.
- Монтаж накладний, на металеві двері або ворота.
- Габаритні розміри 64 / 14 / 20 мм.
Монтаж
- магніт вішається на дверях або іншій рухомій частині конструкції;
- геркон – на рамі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 18±5% мм |
| Додаткові характеристики | Нормально-замкнений |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний, на металеві двері та ворота |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Відкриття |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 100 мА |
| Рабочее напряжение | 12 В |
| Розміри | 64 х 14 х 20 мм |
| Розміри, мм | 64 / 14 / 20 |
| Сенсори | Геркон |
| Ток потребления | 100 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Централь сигналізації |
| Тип | Дротові |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴


