
Сирена світлозвукова автономна зовнішня Trinix BS-11 128dB з місцем під АКБ 1.2-7Ah (28-00010)
1 215 ₴
- В наличии
- Код: 28-00010
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вулична автономна світлозвукова сирена; акустична потужність 128 дБ; напруга живлення 12 В; струм споживання 1600 мА; місце під АКБ 1.2-7 Аг – АКБ купується окремо; зовнішнє встановлення; пластиковий корпус та внутрішній додатковий зі сталі; робоча температура -30°C~+60°C; розміри 280 / 195 / 90 мм; вага 1425 г
Сирена світлозвукова Trinix BS-11. Акустична потужність 128 дБ. Номінальна напруга 12 В, струм споживання 1600 мА. Модель живиться через електромережу, а завдяки місцю під АКБ ємністю 1.2-7 Аг після підключення акумуляторної батареї може стати автономною. Забезпечує виняткову надійність від пошкоджень завдяки внутрішньому сталевому корпусу.
Застосування
Сирена Trinix BS-11 використовується на вулиці і у разі виникнення екстреної ситуації подасть гучні звуки та яскраві сигнали про тривогу. Завдяки цьому можна швидко зреагувати та покинути небезпечне місце. Сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК).
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску – 128 дБ.
- Має місце для під'єднання акумуляторної батареї ємністю 1.2-7 Аг. Акумуляторну батарею слід придбати окремо.
- Напруга живлення DC 12 В, струм споживання 1600 мА.
- Всередині сирена має додатковий корпус зі сталі.
- Робоча температура -30 °C ~ +60 °C.
- Розміри 280 / 195 / 90 мм; вага 1425 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність вбудованої батареї | 1.2-7 Аг |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1425 |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 128 дБ |
| Додаткові характеристики | Місце для АКБ 1.2-7 Аг, Внутрішній сталевий корпус |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Цвет | Білий з помаранчевим |
| Комплект поставки | Акумуляторна батарея купується окремо |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 128 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Резервне живлення | Акумуляторна батарея 12 В, 1.2-7 Aг |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 280 х 195 х 90 |
| Розміри, мм | 280 / 195 / 90 |
| Ток потребления | 1600 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 1600 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК) |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Сирена |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 215 ₴



