
Сирена світлозвукова Trinix LD-95 115dB 2-дротове з’єднання (28-00004)
142 ₴
- В наличии
- Код: 28-00004
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сирена світлозвукова; акустична потужність 115 дБ; частота 3.8 кГц; 2-дротове з'єднання; напруга живлення 12 В; струм споживання 200 мА; внутрішнє встановлення; пластиковий корпус; робоча температура -30 °C ~ +55 °C; розміри 122 / 73 / 43 мм; вага 165 г
Сирена світлозвукова Trinix LD-95 з 2-дротовим з'єднанням. Акустична потужність 115 дБ. Частота звукових коливань 3.8 кГц. Номінальна напруга 12 В, струм споживання 200 мА. Модель виконана у пластиковому корпусі біло-червоного кольору.
Застосування
У разі виникнення екстреної ситуації світлозвукова сирена Trinix LD-95 подасть гучні звуки та яскраві сигнали про тривогу. Встановлюється у внутрішніх приміщення, сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК).
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску – 115 дБ.
- 2-дротове з'єднання.
- Частота звукових коливань 3.8 кГц.
- Напруга живлення DC 12 В, струм споживання 200 мА.
- Прилад виконаний у пластиковому корпусі біло-червоного кольору.
- Робоча температура -30 °C ~ +55 °C.
- Розміри 122 / 73 / 43 мм; вага 165 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 165 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 115 дБ |
| Додаткові характеристики | Пластиковий корпус, Внутрішнє встановлення, Сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +55 |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Концентратор |
| Цвет | Червоно-білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 115 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 122 х 73 х 43 |
| Розміри, мм | 122 / 73 / 43 |
| Ток потребления | 200 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 200 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Охоронні та пожежні сигналізації (ППК) |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Сирена |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 142 ₴



