
Сирена звукова Trinix SA-103 113dB (28-00006)
146 ₴
- В наличии
- Код: 28-00006
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сирена звукова; акустична потужність 113 дБ; напруга живлення 12 В; струм споживання 170 мА; внутрішнє встановлення; пластиковий корпус; робоча температура -30°C~+55°C; розміри 45 / 57 / 40 мм; вага 48 г
Сирена звукова Trinix SA-103. Акустична потужність 113 дБ. Номінальна напруга 12 В, струм споживання 170 мА. Модель виконана у пластиковому корпусі білого кольору.
Застосування
Сирена Trinix SA-103 використовується у внутрішніх приміщення, для подачі звукових сигналів у разі виникнення екстреної ситуації. Сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК).
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску – 113 дБ.
- Напруга живлення DC 12 В, струм споживання 170 мА.
- Звуковий сирена виконаний у пластиковому корпусі білого кольору.
- Розміри 45 / 57 / 40 мм, вага 48 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Вес | 48 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 113 дБ |
| Додаткові характеристики | Пластиковий корпус, Сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК) |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +55 |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 113 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Звуковое |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 45 х 57 х 40 |
| Розміри, мм | 45 / 57 / 40 |
| Ток потребления | 170 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 170 мА |
| Совместимость | Сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК) |
| Тип | Дротові |
| Тип устройства | Сирена |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 146 ₴



