
Сирена звукова Trinix SA-105 125dB (28-00007)
158 ₴
- В наличии
- Код: 28-00007
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сирена звукова; акустична потужність 125 дБ; живлення 12 В; струм споживання 170 мА; внутрішнє встановлення; пластиковий корпус; робоча температура -30°C~+55°C; розміри 50 / 52 / 65 мм; вага 48 г
Сирена звукова Trinix SA-105. Акустична потужність 125 дБ. Номінальна напруга 12 В, струм споживання 170 мА. Модель виконана у пластиковому корпусі білого кольору.
Застосування
Сирена Trinix SA-105 використовується у внутрішніх приміщення, для подачі звукових сигналів у разі виникнення екстреної ситуації. Сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК).
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску – 125 дБ.
- Номінальна напруга DC 12 В, струм споживання 170 мА.
- Прилад виконаний у пластиковому корпусі білого кольору.
- Робоча температура -30 °C ~ +55 °C.
- Розміри 50 / 52 / 65 мм; вага 48 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 48 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 125 дБ |
| Додаткові характеристики | Пластиковий корпус, Сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК) |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +55 |
| Питание | 1 x DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 125 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Звуковое |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 50 х 52 х 65 |
| Розміри, мм | 50 / 52 / 65 |
| Ток потребления | 170 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 170 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК) |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Сирена |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 158 ₴



