
Сирена світлозвукова зовнішня Trinix BSG-21 110dB (28-00003)
698 ₴
- В наличии
- Код: 28-00003
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вулична світлозвукова сирена; акустична потужність 110 дБ; напруга живлення 12 В; струм споживання 200 мА; зовнішнє встановлення; металевий корпус; робоча температура -30°C~+55°C; розміри 122 / 85 / 52 мм; вага 380 г
Сирена світлозвукова зовнішня Trinix BSG-21. Акустична потужність 110 дБ. Номінальна напруга 12 В, струм споживання 200 мА. Виконана у металевому антивандальному корпусі з тампером від зняття.
Застосування
Сирена Trinix BSG-21 використовується на вулиці і у разі виникнення екстреної ситуації подасть гучні та яскраві сигнали про тривогу. Завдяки цьому можна швидко зреагувати та покинути небезпечне місце. Прилад підключається до охоронних і пожежних ППК.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску – 110 дБ.
- Напруга живлення DC 12 В, струм споживання 200 мА.
- Сирена з металевим антивандальним корпусом і тампером від зняття.
- Робоча температура -30 °C ~ +55 °C.
- Розміри 122 / 85 / 52 мм; вага 380 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 380 |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 110 дБ |
| Двосторонній зв'язок з централлю | Немає |
| Додаткові характеристики | Металевий антивандальний корпус, тампер від зняття |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 110 дБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 122 х 85 х 52 |
| Розміри, мм | 122 / 85 / 52 |
| Ток потребления | 200 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 200 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Сирена |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 698 ₴



