
Сирена світлозвукова автономна зовнішня Trinix BS-22 115dB з місцем під АКБ 1.2Ah (28-00009)
1 449 ₴
- В наличии
- Код: 28-00009
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вулична автономна світлозвукова сирена; акустична потужність 115 дБ; напруга живлення 12 В; струм споживання 500 мА; місце під АКБ 1.2 Аг – АКБ купується окремо; зовнішнє встановлення; пластиковий корпус; робоча температура -30°C~+60°C; розміри 250 / 155 / 67 мм; вага 500 г
Сирена світлозвукова автономна зовнішня Trinix BS-22. Акустична потужність 115 дБ. Номінальна напруга 12 В, струм споживання 500 мА. Модель живиться через електромережу, а завдяки місцю під АКБ ємністю 1.2 Аг після підключення акумуляторної батареї може стати автономною. Забезпечує виняткову надійність від пошкоджень завдяки внутрішньому сталевому покриттю.
Застосування
Сирена Trinix BS-22 використовується на вулиці і у разі виникнення екстреної ситуації подасть гучні звуки та яскраві сигнали про тривогу. Завдяки цьому можна швидко зреагувати та покинути небезпечне місце. Сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК).
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску – 115 дБ.
- Має місце для під'єднання акумуляторної батареї ємністю 1.2 Аг. Акумуляторну батарею слід придбати окремо.
- Напруга живлення DC 12 В, струм споживання 500 мА.
- Джерелом звукового сигналу є сирена, джерелом світлового сигналу є два світлодіоди.
- Корпус має захист від несанкціонованого відкриття кришки і відриву від основи.
- Робоча температура -30 °C ~ +60 °C.
- Розміри 250 / 155 / 67 мм, вага 500 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність вбудованої батареї | 1.2 Аг |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 500 |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 115 дБ |
| Двосторонній зв'язок з централлю | Немає |
| Додаткові характеристики | внутрішнє сталеве покриття, два світлодіоди, захист від несанкціонованого відкриття кришки і відриву від основи, сумісність з ППК |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Червоно-білий |
| Комплект поставки | Акумуляторну батарею слід придбати окремо |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 115 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Резервне живлення | Акумуляторна батарея 12 В, 1.2 Aг |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 250 х 155 х 67 |
| Розміри, мм | 250 / 155 / 67 |
| Ток потребления | 500 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 500 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Охоронні та пожежні сигналізації (ППК) |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Сирена |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 449 ₴




