Світловий покажчик напрямку руху та виходу для роботи у вибухонебезпечних зонах, тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB. Номінальна напруга 12/24 В; споживаний струм 20 мА; клас захисту IP54; робоча температура -10 °C ~ +55 °C; розміри 145 / 91 / 52 мм, вага 200 г
Покажчик світловий вибухозахищений СенКо Плай-1.1 У-05-12/24 Ех. Номінальна напруга 12/24 В, споживаний струм 20 мА. Пристрій у корпусі з пластику спеціального складу, має тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB.
Застосування
Світловий вказівник напрямку руху та виходу для роботи у вибухонебезпечних зонах. Також використовується для аварійного освітлення.
Ключові властивості
- Номінальна напруга 12/24 В, діапазон напруги DC 9-27 В, споживаний струм 20 мА.
- Покажчик має тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB.
- Максимальні вхідні параметри іскробезпечних електричних ланцюгів: вхідна напруга Ui 32 В, вхідний струм Ii 150 мА, вхідна потужність Рі 4.8 Вт.
- Корпус покажчика виготовлений з пластику спеціального складу.
- Покажчик треба встановлювати в умовах, за яких відсутня електризація оболонки тертям або електрична індукція.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | СенКо |
| Вес | 200 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | 12/24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Біло-жовтий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Взрывозащищенный |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 145 / 91 / 52 мм |
| Розміри, мм | 145 / 91 / 52 |
| Ток потребления | 20 мА |
| Тип устройства | Покажчик світловий |
Информация для заказа
- Цена: 875 ₴


