
Покажчик світловий СенКо Грінлайт УА-2-220-А 220V з автономним живленням (24-00015)
2 722 ₴
- В наличии
- Код: 24-00015
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покажчик світловий напрямку руху/виходу з автономним живлення. Номінальна напруга 220 В; споживаний струм 250 мА; вбудована акумуляторна батарея 3.6 В / 1.4 А·год, час роботи в автономному режимі 5 годин; клас захисту IP31, для внутрішнього встановлення; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри 330 / 44 / 208 мм, вага 1300 г. Розміри інформаційного поля складають 330 / 150 мм, можливе виготовлення індивідуального напису/піктограми
Покажчик світловий СенКо Грінлайт УА-2-220-А з автономним живлення. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 250 мА. Вбудована акумуляторна батарея, 3.6 В / 1.4 А─год, час роботи в автономному режимі 5 годин. Пристрій у металевому корпусі з акриловим інформаційним табло, клас захисту IP31, для внутрішнього встановлення. Можливість кріплення покажчика як на стіну, так і на стелю.
Застосування
Світловий вказівник напрямку руху застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації.За рахунок дизайну вписується в інтер'єр приміщень громадського харчування та відпочинку, а також в адміністративних та інших місцях загального користування.
Ключові властивості
- Вказівник напрямку руху з високою яскравістю.
- Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 250 мА.
- Вбудована акумуляторна батарея 3.6 В / 1.4 А·год, час роботи в автономному режимі 5 годин.
- Світловий покажчик Грінлайт складається з металевого корпусу та акрилового інформаційного табло. Усередині металевого корпусу розташовані плата керування та лінійка ультраяскравих світлодіодів.
- Розміри інформаційного поля складають 330 / 150 мм. За попереднім замовленням можливе виготовлення індивідуального напису/піктограми.
- Є можливість кріплення на стіну, перпендикулярно до стіни, а також під стелю.
- Покажчик сертифікований для використання в протипожежних системах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність вбудованої батареї | 3.6 В / 1.4 А·год |
| Батарея | Вбудована |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1300 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двосторонній зв'язок з централлю | Немає |
| Додаткові характеристики | Вбудована акумуляторна батарея, металевий корпус з акриловим інформаційним табло, сертифікований для використання в протипожежних системах, можливість кріплення на стіну і під стелю, можливість індивідуального напису/піктограми |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Захист від злому тампером | Немає |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP31 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Акрил, Метал |
| Оповещение | — |
| Особенности | З вбудованим АКБ |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 220 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 330 х 44 х 208 |
| Розміри, мм | 330 / 44 / 208 |
| Ток потребления | 250 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 250 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP31 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Термін роботи сирени від одного заряду батареї | 5 годин |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Покажчик світловий |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 2 722 ₴

