
Покажчик світловий СенКо Сержант У-07-220-А 220V з автономним живленням (24-00011)
1 970 ₴
- В наличии
- Код: 24-00011
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покажчик світловий виходу та напрямку руху з автономним живленням, з великою поверхнею для нанесення інформаційного напису. Вбудований акумулятор 3.6 В / 1.4 Аг, час автономної роботи до 5 годин; номінальна напруга 220 В; споживаний струм 250 мА; клас захисту IP52; робоча температура -10 °C ~ +55 °C; розміри 296 / 116 / 63 мм, вага 400 г. Окрім стандартних заводських написів, можна виготовляти індивідуальні – на замовлення
Покажчик світловий СенКо Сержант У-07-220-А з автономний живленням. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 250 мА, вбудований акумулятор 3.6 В / 1.4 Аг, час роботи в автономному режимі до 5 годин. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP52, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Світловий вказівник напрямку руху та виходу призначений для великих приміщень. Може використовуватися в якості інформаційного табло всередині приміщень. Широко застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації.
Ключові властивості
- Вказівник напрямку руху і виходу з великим табло для інформаційного напису.
- Світловий покажчик виконаний у пластмасовому корпусі з прозорим світловим фільтром. Як джерело світла використовуються яскраві світлодіоди.
- Вбудований акумулятор 3.6 В / 1.4 Аг, час роботи в автономному режимі до 5 годин. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 250 мА.
- На лицьову поверхню збільшених розмірів можна нанести напис/піктограму згідно замовлення.
- Покажчик сертифікований для використання в протипожежних системах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність вбудованої батареї | 1.4 Аг |
| Батарея | Вбудована |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 400 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | З вбудованим акумулятором 3.6 В / 1.4 Аг, можливість нанесення індивідуального напису, сертифікований для протипожежних систем |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP52 |
| Цвет | Білий з зеленим |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | — |
| Особенности | З вбудованим АКБ |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 220 |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 296 х 116 х 63 |
| Розміри, мм | 296 / 116 / 63 |
| Ток потребления | 250 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 250 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Термін роботи сирени від одного заряду батареї | до 5 годин |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Покажчик світловий |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 970 ₴

