Внутрішній настінний гучномовець; вхідна напруга 100 В / 70 В; діапазон частот 150-12000 Гц; вихідна потужність 1.5/3 Вт; акустична потужність 82 дБ; пластиковий корпус з класом захисту IP44; розміри 120 / 120 / 60 мм; вага 0.8 кг
Внутрішній настінний гучномовець FONTE 3w НВ з вхідною напругою 100 В / 70 В. Діапазон частот 150-12000 Гц, вихідна потужність 1.5/3 Вт. Корпус з пластику.
Застосування
Настінні гучномовці найчастіше використовуються для створення систем оповіщення (СО) 3-5 типів і трансляції голосових повідомлень та музичних програм у замкнених приміщеннях. Їх розповсюдження пояснюється простотою та зручністю монтажу на стіні та сумісністю з більшістю інтер'єрних рішень.
Ключові властивості
- Гучномовець працює при подачі звукового сигналу напругою 100 В або 70 В.
- Діапазон відтворювальних частот 150-12000 Гц. За допомогою конектора є можливість вибору потужності 1.5 Вт, 3 Вт.
- Рівень звукового тиску (при потужності 1 Вт) на відстані 1 м становить 82 дБ.
- Конструктивно гучномовець виконаний в пластиковому корпусі та складається з кришки та основи. На лицьовій панелі встановлено динамік. На основі встановлені клемна колодка та трансформатор.
- Можливе зовнішнє встановлення під накриттям.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fonte |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FONTE |
| Вес | 0.8 кг |
| Выходная мощность | 1.5-3 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 150-12000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 120 / 120 / 60 мм |
| Розміри, мм | 120 / 120 / 60 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 733 ₴


