Внутрішній настінний гучномовець; вхідна напруга 100 В / 70 В; діапазон частот 120-14000 Гц; вихідна потужність 1.5/3/6 Вт; акустична потужність 92 дБ; металевий корпус з класом захисту IP21C; розміри 165 / 165 / 60 мм; вага 2 кг
Внутрішній настінний гучномовець FONTE 6w НВ з вхідною напругою 100 В / 70 В. Діапазон частот 120-14000 Гц, вихідна потужність 1.5/3/6 Вт. Корпус з металу.
Застосування
Настінні гучномовці найчастіше використовуються для створення систем оповіщення (СО) 3-5 типів і трансляції голосових повідомлень та музичних програм у замкнених приміщеннях. Їх розповсюдження пояснюється простотою та зручністю монтажу на стіні та сумісністю з більшістю інтер'єрних рішень.
Ключові властивості
- Гучномовець працює при подачі звукового сигналу напругою 100 В або 70 В.
- Діапазон відтворювальних частот 150-12000 Гц. За допомогою конектора є можливість вибору потужності 1.5 Вт, 3 Вт, 6 Вт.
- Рівень звукового тиску (при потужності 1 Вт) на відстані 1 м становить 92 дБ.
- Конструктивно гучномовець виконаний в металевому корпусі та складається з кришки та основи. На лицьовій панелі встановлено динамік, трансформатор, керамічна клемна колодка та захисна сітка.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fonte |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FONTE |
| Вес | 2 кг |
| Выходная мощность | 1.5-3-6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 120-14000 Гц |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Настенный |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 165 / 165 / 60 мм |
| Розміри, мм | 165 / 165 / 60 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 353 ₴


