Внутрішній стельовий гучномовець; вхідна напруга 100 В; діапазон частот 100-15000 Гц; вихідна потужність 3/6 Вт; металевий корпус; розміри Ø 185 / 76 мм; вага 0.7 кг
Внутрішній стельовий гучномовець FONTE 6w ПВ з вхідною напругою 100 В. Діапазон частот 100-15000 Гц, вихідна потужність 3/6 Вт. Корпус з металу.
Застосування
Гучномовці найчастіше використовуються для створення систем оповіщення (СО) 3-5 типів і трансляції голосових повідомлень та музичних програм. Стельові гучномовці FONTE використовуються для монтажу до підвісних стель та дозволяють забезпечувати рівномірний розподіл звукового сигналу усією площею замкнутих приміщень.
Ключові властивості
- Гучномовець працює при подачі звукового сигналу напругою 100 В.
- Діапазон відтворювальних частот 100-15000 Гц. За допомогою конектора є можливість вибору потужності 3 Вт, 6 Вт.
- Монтажний діаметр складає 165 мм.
- Гучномовець має конструкцію зручну для монтажу в підвісну стелю.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fonte |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FONTE |
| Вес | 0.7 кг |
| Выходная мощность | 3-6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-15000 Гц |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Стельовий |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 185 / 76 мм |
| Розміри, мм | Ø 185 / 76 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴


