Внутрішній настінний гучномовець; вхідна напруга 100 В / 70 В / 8 Ом; діапазон частот 100-20000 Гц; вихідна потужність 2.5/5/10/20 Вт; акустична потужність 85 дБ; вогнестійкий пластик; клас захисту корпусу IP55; розміри 245 / 170 / 140 мм; вага 2.5 кг
Внутрішній настінний гучномовець FONTE 20w НВ з вхідною напругою 100 В / 70 В / 8 Ом. Діапазон частот 100-20000 Гц, вихідна потужність 2.5/5/10/20 Вт. Корпус з вогнестійкого пластику з класом захисту IP55.
Застосування
Настінні гучномовці найчастіше використовуються для створення систем оповіщення (СО) 3-5 типів і трансляції голосових повідомлень та музичних програм у замкнених приміщеннях. Їх розповсюдження пояснюється простотою та зручністю монтажу на стіні та сумісністю з більшістю інтер'єрних рішень.
Ключові властивості
- Гучномовець працює при подачі звукового сигналу напругою 100 В, або 70 В, або 8 Ом.
- Діапазон відтворювальних частот 100-20000 Гц. За допомогою перемикача є можливість вибору потужності 8 Ом, 2.5 Вт, 5 Вт, 10 Вт, 20 Вт.
- Рівень звукового тиску (при потужності 1 Вт) на відстані 1 м становить 85 дБ.
- Конструктивно гучномовець виконаний в пластиковому корпусі та складається з кришки та основи. На лицьовій панелі встановлено НЧ-динамік, ВЧ-динамік та захисна сітка. На основі встановлені клемна колодка, трансформатор та перемикач потужностей.
- Пиловологозахищений корпус з тепловим запобіжником. Можливе зовнішнє встановлення під накриттям.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fonte |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FONTE |
| Вес | 2.5 кг |
| Выходная мощность | 2.5-5-10-20 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 245 / 170 / 140 мм |
| Розміри, мм | 245 / 170 / 140 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 780 ₴


