Внутрішній стельовий підвісний гучномовець; вхідна напруга 100 В / 70 В; діапазон частот 110-15000 Гц; вихідна потужність 10/20 Вт; пластиковий корпус; розміри Ø 171 / 252 мм; вага 2.8 кг
Внутрішній стельовий підвісний гучномовець FONTE 20w ПП з вхідною напругою 100 В / 70 В. Діапазон частот 110-15000 Гц, вихідна потужність 10/20 Вт. Корпус з пластику.
Застосування
Гучномовці найчастіше використовуються для створення систем оповіщення (СО) 3-5 типів і трансляції голосових повідомлень та музичних програм. Підвісні гучномовці є ефективним рішенням для приміщеннь з великою площею та високими стелями. Конструкція корпусу «звуковий прожектор» дозволяє підняти рівень звукового тиску. Такий гучномовець є незамінним при розгортанні СО в складних приміщеннях, коридорах, тонелях або місць з високим рівнем шуму.
Ключові властивості
- Гучномовець працює при подачі звукового сигналу напругою 100 В / 70 В.
- Діапазон відтворювальних частот 110-15000 Гц. За допомогою конектора є можливість вибору потужності 10 Вт, 20 Вт.
- Має керамічні клеми, вогнестійкий кабель, тепловий запобіжник.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fonte |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FONTE |
| Вес | 2.8 кг |
| Выходная мощность | 10-20 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 110-15000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Підвісний |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 171 / 252 мм |
| Розміри, мм | Ø 171 / 252 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 485 ₴


