Зовнішній настінний гучномовець; вхідна напруга 100 В / 70 В; діапазон частот 100-20000 Гц; вихідна потужність 3.8/7.5/15/30 Вт; ударостійкий пластик; герметичний, клас захисту корпусу IP66; розміри 182 / 162 / 242 мм; вага 2.5 кг
Зовнішній настінний гучномовець FONTE 30w НН з вхідною напругою 100 В / 70 В. Діапазон частот 100-20000 Гц, вихідна потужність 3.8/7.5/15/30 Вт. Корпус герметичний з класом захисту IP66.
Застосування
Гучномовці призначені для створення систем оповіщення (СО) 3-5 типів і трансляції голосових повідомлень та музичних програм. Зовнішній гучногмовець має ступінь захисту IP66 і може використовуватися за будь-яких погодних умов. Ідеальний вибір для промислового та комерційного використання на відкритому просторі промислових підприємств, залізничних вокзалів, торгівельних центрів, парків та площ.
Ключові властивості
- Гучномовець працює при подачі звукового сигналу напругою 100 В або 70 В.
- Діапазон відтворювальних частот 100-20000 Гц. За допомогою перемикача є можливість вибору потужності 3.8 Вт, 7.5 Вт, 15 Вт, 30 Вт.
- Корпус та решітка виконані з ударостійкого пластику. Гучномовець герметичний, клас захисту корпусу IP66, для зовнішнього застосування.
- Простий та безпечний настінний монтаж забезпечує кронштейн, що надається в комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fonte |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FONTE |
| Вес | 2.5 кг |
| Выходная мощность | 3.8-7.5-15-30 Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 182 / 162 / 242 мм |
| Розміри, мм | 182 / 162 / 242 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 2 865 ₴


