
Блок перетворення звукового сигналу FONTE ДС-1 для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2 (24-00065)
1 226 ₴
- Нет в наличии
- Код: 24-00065
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Блок перетворення звукового сигналу для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Діапазон напруги живлення 9-15 В, струм споживання 15 мА. Номінальний рівень вхідного сигналу 0.7 В. Встановлення на DIN-рейку. Розміри 97 / 53.3 / 61.5 мм, вага 0.1 кг Розміри 97 / 53.3 / 61.5 мм, вага 0.1 кг
Блок перетворення звукового сигналу FONTE ДС-1 для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Діапазон напруги живлення 9-15 В, струм споживання 15 мА. Номінальний рівень вхідного сигналу 0.7 В.
Застосування
Блок перетворення звукового сигналу призначений для перетворення несиметричного звукового сигналу в диференціальний і передачі (транзиту) напруги керування від пульта до блоків РУ-1-12-5. Диференціальний сигнал більш стійкий до впливу електромагнітних перешкод і використовується для зв'язку з блоками РУ-1-12-5 через довгу лінію.
Ключові властивості
- Діапазон напруги живлення 9-15 В, струм споживання 15 мА.
- Номінальний рівень вхідного сигналу 0.7 В.
- Блок призначений для спільної роботи з пультом мовленнєвого оповіщення GOLOS-2 і блоком РУ-1-12-5, які купуються окремо.
- Встановлюється на DIN-рейку шириною 35 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fonte |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FONTE |
| Вес | 0.1 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | 9-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 97 / 53.3 / 61.5 мм |
| Розміри, мм | 97 / 53.3 / 61.5 |
| Ток потребления | 15 мА |
| Тип устройства | Блок перетворення звукового сигналу |
Информация для заказа
- Цена: 1 226 ₴

