
Гучномовець активний внутрішній настінний FONTE 6w НВ-А для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
1 691 ₴
- Нет в наличии
- Код: 24-00067
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Активний внутрішній настінний гучномовець з підсилювачем, для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2; напруга живлення 12 В, вхідна напруга 0.7 В; діапазон частот 10-10000 Гц; вихідна потужність 6 Вт; металевий корпус; розміри 200 / 200 / 90 мм; вага 1.3 кг
Внутрішній активний настінний гучномовець з підсилювачем FONTE 6w НВ-А, для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Напруга живлення 12 В, вхідна напруга 0.7 В. Діапазон частот 100-10000 Гц, вихідна потужність 6 Вт. Корпус з металу.
Застосування
Активні гучномовці використовуються для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Система призначена для автоматичного або ручного аварійного мовного сповіщення, а також трансляції службових сповіщень та фонової музики та розрахована на 1-2 зони сповіщення для малих та середніх (від 20 до 100 Вт) за площею об'єктах.
Ключові властивості
- В одному корпусі активного гучномовця об'єднані два пристрої: динамік та підсилювач. Тому для підключення, крім кабеля, через який розповсюджується звуковий сигнал, потрібне ще зовнішнє живлення. Гучномовець працює при подачі живлення напругою 12 В постійного струму та подачі звукового сигналу напругою 0.7 В. Діапазон напруги живлення становить 10-15 В.
- Діапазон відтворювальних частот 100-10000 Гц. Номінальна шумова потужність 6 Вт.
- Рівень звукового тиску (при потужності 1 Вт) на відстані 1 м становить 90 дБ.
- У гучномовці передбачено ручне регулювання гучності.
- Гучномовець виконаний в металевому корпусі та складається з кожуха та основи. На лицьовій панелі кожуха встановлено динамік з захисною сіткою та підсилювач низької частоти, з потенціометром для регулювання потужності підсилювача та клемна колодка. Підключається за допомогою клемної колодки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fonte |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ручной |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FONTE |
| Вес | 1.3 кг |
| Выходная мощность | 6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 0.7 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-10000 Гц |
| Питание | 12 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Настенный |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200 / 200 / 90 мм |
| Розміри, мм | 200 / 200 / 90 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 691 ₴

