Покажчик світловий виходу та напрямку руху. Номінальна напруга 12/24 В; споживаний струм 25 мА; клас захисту IP53; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри 145 / 91 / 52 мм, вага 200 г. Дві кабельних клеми для можливості підключення декількох покажчиків до однієї лінії. Окрім стандартних заводських написів, можна виготовляти індивідуальні – на замовлення
Покажчик світловий СенКо Плай 1.1 У-05-12/24. Номінальна напруга 12/24 В, споживаний струм 25 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP53, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Світловий вказівник напрямку руху та виходу застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації. Може використовуватися в якості інформаційного табло всередині приміщень.
Ключові властивості
- Вказівник напрямку руху і виходу з високою яскравістю.
- Світловий покажчик виконаний у пластмасовому корпусі з прозорим світловим фільтром. Як джерело світла використовуються яскраві світлодіоди.
- Номінальна напруга 12/24 В, діапазон напруги 9-27 В, споживаний струм 25 мА.
- Має дві кабельних клеми для можливості підключення декількох покажчиків до однієї лінії.
- На лицьову поверхню можна нанести напис/піктограму на замовлення.
- Покажчик сертифікований для використання в протипожежних системах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 200 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | DC 12 / 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP53 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 145 / 91 / 52 мм |
| Розміри, мм | 145 / 91 / 52 |
| Ток потребления | 25 мА |
| Тип устройства | Покажчик світловий |
Информация для заказа
- Цена: 594 ₴


