Блок іскрозахисту, тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB. Напруга живлення 9-14.5 В; споживаний струм 14 мА; максимальна напруга холостого ходу 16.5 В; максимальний струм перед спрацюванням захисту 240 мА; максимальний робочий струм 220 мА; максимальна напруга змінного струму 250 В; максимальна ємність навантаження 2 мкФ; максимальна індуктивність навантаження 0.5 мГн; розміри 100 / 63 / 38 мм, вага 120 г. Має сертифікат ДВСЦ ВО
Блок іскрозахисту СенКо Барон БР-1-12-0.24 з типом захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB, для встановлення зовні вибухонебезпечних зон. Діапазон напруги живлення 9-14.5 В, споживаний струм 14 мА, максимальна напруга холостого ходу 16.5 В, максимальний струм перед спрацюванням захисту 240 мА, максимальний робочий струм 220 мА, максимальна напруга змінного струму 250 В. Має сертифікат ДВСЦ ВО.
Застосування
Блок іскрозахисту встановлюється між іскробезпечним та іскронебезпечним зонами для захисту електричних ланцюгів приладів, які знаходяться безпосередньо в іскронебезпечній зоні (таких як вибухозахищений оповіщувач «Тортила» або «Плай»).
Ключові властивості
- Блок іскрозахисту має тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB.
- Діапазон напруги живлення 9-14.5 В, споживаний струм 14 мА.
- Відповідає вимогам ДСТУ 22782.5-78 та має сертифікат ДВСЦ ВО.
- Основні технічні характеристики:
- максимальна напруга холостого ходу на виході блоку 16.5 В;
- максимальний струм, який блок видає у навантаження перед спрацюванням захисту 240 мА;
- максимальний робочий струм 220 мА;
- максимальна напруга змінного струму на виході блоку 250 В;
- максимально припустиме значення ємності навантаження, що підключається до блоку та не порушує іскробезпеку мережі 2 мкФ;
- максимально припустиме значення індуктивності навантаження, що підключається до блоку та не порушує іскробезпеку мережі 0.5 мГн.
- Можливість встановлення на DIN-рейку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | СенКо |
| Вес | 120 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | DC 12 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Серый |
| Максимальна напруга змінного струму | 250 В |
| Максимальний робочий струм | 220 мА |
| Особенности | Взрывозащищенный |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 100 / 63 / 38 мм |
| Розміри, мм | 100 / 63 / 38 |
| Ток потребления | 14 мА |
| Тип устройства | Блок іскрозахисту |
Информация для заказа
- Цена: 1 704 ₴


