Блок іскрозахисту, тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB. Напруга живлення 21-26.5 В; споживаний струм 12 мА; максимальна напруга холостого ходу 28.5 В; максимальний струм перед спрацюванням захисту 150 мА; максимальний робочий струм 130 мА; максимальна напруга змінного струму 250 В; максимальна ємність навантаження 0.2 мкФ; максимальна індуктивність навантаження 0.5 мГн; розміри 100 / 63 / 38 мм, вага 120 г. Має сертифікат ДВСЦ ВО
Блок іскрозахисту СенКо Барон БР-1-24-0.15 з типом захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB, для встановлення зовні вибухонебезпечних зон. Діапазон напруги живлення 21-26.5 В, споживаний струм 12 мА, максимальна напруга холостого ходу 28.5 В, максимальний струм перед спрацюванням захисту 150 мА, максимальний робочий струм 130 мА, максимальна напруга змінного струму 250 В. Має сертифікат ДВСЦ ВО.
Застосування
Блок іскрозахисту встановлюється між іскробезпечним та іскронебезпечним зонами для захисту електричних ланцюгів приладів, які знаходяться безпосередньо в іскронебезпечній зоні (таких як вибухозахищений оповіщувач «Тортила» або «Плай»).
Ключові властивості
- Блок іскрозахисту має тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB.
- Діапазон напруги живлення 21-26.5 В, споживаний струм 12 мА.
- Відповідає вимогам ДСТУ 22782.5-78 та має сертифікат ДВСЦ ВО.
- Основні технічні характеристики:
- максимальна напруга холостого ходу на виході блоку 28.5 В;
- максимальний струм, який блок видає у навантаження перед спрацюванням захисту 150 мА;
- максимальний робочий струм 130 мА;
- максимальна напруга змінного струму на виході блоку 250 В;
- максимально припустиме значення ємності навантаження, що підключається до блоку та не порушує іскробезпеку мережі 0.2 мкФ;
- максимально припустиме значення індуктивності навантаження, що підключається до блоку та не порушує іскробезпеку мережі 0.5 мГн.
- Можливість встановлення на DIN-рейку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 120 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | DC 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Серый |
| Максимальна напруга змінного струму | 250 В |
| Максимальний робочий струм | 130 мА |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Взрывозащищенный |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 100 / 63 / 38 мм |
| Розміри, мм | 100 / 63 / 38 |
| Ток потребления | 12 мА |
| Тип устройства | Блок іскрозахисту |
Информация для заказа
- Цена: 1 704 ₴


