
Покажчик світлозвуковий СенКо Плай 1.2 У-05Б-12 75dB 12V (24-00095)
768 ₴
- В наличии
- Код: 24-00095
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покажчик світлозвуковий виходу та напрямку руху. Акустична потужність 75 дБ, номінальна напруга 12 В; споживаний струм 50 мА; клас захисту IP53; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри 145 / 91 / 52 мм, вага 200 г. Дві кабельних клеми для можливості підключення декількох покажчиків до однієї лінії. Окрім стандартних заводських написів, можна виготовляти індивідуальні – на замовлення
Покажчик світлозвуковий СенКо Плай 1.2 У-05Б-12. Акустична потужність 75 дБ. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 50 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP53, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Світлозвуковий вказівник напрямку руху та виходу застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації. Наявність звукового сигналу полегшить навігацію в умовах задимлення та поганого огляду. Може використовуватися в якості інформаційного табло всередині приміщень.
Ключові властивості
- Вказівник напрямку руху і виходу з високою яскравістю, зі звуковим сигналом потужністю 75 дБ.
- Світлозвуковий покажчик виконаний у пластмасовому корпусі з прозорим світловим фільтром. Як джерело світла використовуються яскраві світлодіоди, а п'єзокерамічний випромінювач як джерело звуку.
- Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 50 мА.
- Має дві кабельних клеми для можливості підключення декількох покажчиків до однієї лінії.
- На лицьову поверхню можна нанести напис/піктограму на замовлення.
- Покажчик сертифікований для використання в протипожежних системах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Совместимость с моделью | DB12 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність вбудованої батареї | Немає |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 200 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гучність сирени | 75 дБ |
| Додаткові характеристики | Дві кабельних клеми, Можливість нанесення індивідуального напису/піктограми |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP53 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 75 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 145 х 91 х 52 |
| Розміри, мм | 145 / 91 / 52 |
| Ток потребления | 50 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 50 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Термін роботи сирени від одного заряду батареї | Немає |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Покажчик світлозвуковий |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 768 ₴

