
Бездротовий датчик відчинення Tiras X-Shift White (21-00071)
1 176 ₴
- В наличии
- Код: 21-00071
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий датчик відчинення для роботи у складі охоронної сигналізації Orion NOVA X. Дальність радіозв’язку до 3000 м на відкритому просторі; робоча частота 868-868.6 МГц; максимальна відстань між магнітом та сповіщувачем: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм; живлення літієва батарея CR123A, до 5 років роботи; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 20 / 89 / 20 мм, вага 32 г; колір білий
Бездротовий датчик відчинення Tiras X-Shift з дальністю зв'язку з централлю до 3000 м. Максимальна відстань між магнітом та сповіщувачем: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм.
Застосування
Бездротовий датчик відчинення на основі цифрового сенсора магнітного поля миттєво повідомляє про несанкціоноване відчинення або злом вікон чи дверей. Встановлюється на всі типи поверхонь будь то пластик, дерево чи метал.
Ключові властивості
- Дальність зв'язку до 3000 метрів на відкритому просторі.
- Максимальна відстань між магнітом та сповіщувачем: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм.
- Використання сенсора Хола замість класичного геркона дає цілий ряд переваг: можливість калібрування, захист від саботажу сильним магнітом, розміщення магніта по ліву або праву сторону.
- Можливість підключення дротового сповіщувача відчинення або виносного світлодіода.
- Відсутність «залипання» датчика.
- Датчик можна встановити горизонтально або вертикально.
- Криптозахищений двосторонній зв'язок з централлю.
- Середній строк роботи від комплектної батареї CR123A - 5 років.
- Швидкий монтаж за допомогою кронштейну.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вес | 32 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 15 мм (неметалева поверхня), 4 мм (металева поверхня) |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Диапазон рабочих температур | -10 ° C ~ +40 ° C |
| Додаткові характеристики | Шифрування AES, Криптозахищений двосторонній зв'язок, Можливість підключення дротового сповіщувача або виносного світлодіода, Калібрування сенсора |
| Питание | 1 х CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Датчик, батарея CR123A, кронштейн |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | До 3000 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Відкриття |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ +40 ° C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 20 х 89 х 20 мм |
| Розміри, мм | 20 / 89 / 20 |
| Сенсори | Сенсор магнітного поля |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Orion NOVA X |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Сенсор магнітного поля |
| Частота передачи | 868-868.6 МГц |
| Частота передачі | 868.6 |
| Шифрування | AES |
Информация для заказа
- Цена: 1 176 ₴





