
Клавіатура Tiras K-PAD8 Black на 8 індикаторів зон (21-00027)
2 904 ₴
- В наличии
- Код: 21-00027
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сенсорна світлодіодна клавіатура для керування охоронною системою на базі Orion NOVA; 8 індикаторів зон; 2 зони сигналізаціїї, 1 сигнальний вихід, інтерфейс для підключення зчитувачів TM; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м; живлення 12 В; споживання 30 мА; розміри 88 / 160 / 19 мм, вага 150 г
Сенсорна світлодіодна клавіатура Tiras K-PAD8 на 8 індикаторів зон для керування охоронною системою на базі Orion NOVA.
Застосування
Клавіатура K-PAD8 призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості
- 8 індикаторів зон/груп.
- Сенсорне клавішне поле.
- 2 власні зони сигналізації.
- 1 вихід для виносного світлодіода.
- Інтерфейс для підключення зчитувачів TM.
- Персональні коди доступу.
- Захист від підбору коду доступу.
- Підключення до ППК через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 150 |
| Вбудована сирена | Немає |
| Вид | Клавіатури |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 8 індикаторів зон, Сенсорне клавішне поле, 2 власні зони, 1 вихід для виносного світлодіода, Інтерфейс для зчитувачів TM, Підключення RS485 до 1000 м, Персональні коди доступу, Захист від підбору коду доступу |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | RS485 |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Максимальна відстань до централі | 1000 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питания | 12 |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Протокол связи | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 88 х 160 х 19 |
| Розміри, мм | 88 / 160 / 19 |
| Ток потребления | 30 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 30 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Orion NOVA |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Клавіатура |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип підтримуваних карт | TM |
| Тип сенсора | Ємнісний |
Информация для заказа
- Цена: 2 904 ₴






