
Клавіатура Tiras K-LED4 на 4 індикатори зон (21-00022)
2 496 ₴
- В наличии
- Код: 21-00022
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодна клавіатура для керування охоронною системою на базі Orion NOVA; 4 індикатори зон; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м; живлення 12 В; споживання 40 мА; розміри 126 / 93 / 34 мм, вага 200 г
Світлодіодна клавіатура Tiras K-LED4 на 4 індикатори зон для керування охоронною системою на базі Orion NOVA.
Застосування
Клавіатура K-LED4 призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості
- 4 індикатори зон/груп.
- Персональні коди доступу.
- Захист від підбору коду доступу.
- Налаштування режимів звукового сигналу.
- Підключення до ППК через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 200 |
| Вид | Клавіатури |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 4 індикатори зон, Персональні коди доступу, Захист від підбору коду доступу, Налаштування режимів звукового сигналу, RS485 (до 1000 м) |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | RS485 |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Кількість зон / груп | 4 |
| Максимальна відстань до централі | 1000 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питания | 12 |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Протокол связи | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 126 х 93 х 34 |
| Розміри, мм | 126 / 93 / 34 |
| Ток потребления | 40 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 40 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Orion NOVA |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Клавіатура |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 2 496 ₴









