Сенсорна клавіатура з OLED-дисплеєм та поверхнею із загартованого скла для керування охоронною системою на базі Orion NOVA; 2 зони сигналізації, 1 сигнальний вихід; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м; розумне підсвічування SMART Light; живлення 12 В; споживання 220 мА; розміри 150 / 115 / 18 мм, вага 400 г
Сенсорна клавіатура з OLED-дисплеєм Tiras K-GLCD з розумним підсвічуванням SMART Light для керування охоронною системою на базі Orion NOVA.
Застосування
Клавіатура K-GLCD призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості
- Контрастний OLED-дисплей.
- Сенсорне клавішне поле.
- 2 власні зони сигналізації.
- 1 вихід для виносного світлодіода.
- Розумне підсвічування SMART Light – допомагає при керуванні системою та може працювати в якості нічника.
- Персональні коди доступу.
- Захист від підбору коду доступу.
- Підключення до ППК через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м.
- Надтонкий корпус 18 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 400 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | OLED |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 150 / 115 / 18 мм |
| Розміри, мм | 150 / 115 / 18 |
| Ток потребления | 220 мА |
| Тип устройства | Клавіатура |
Информация для заказа
- Цена: 5 892 ₴






