Сенсорна клавіатура з OLED-дисплеєм та поверхнею із загартованого скла для керування охоронною системою на базі Orion NOVA; 2 зони сигналізаціїї, 1 сигнальний вихід; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м; розумне підсвічування SMART Light; живлення 12 В; споживання 220 мА; розміри 150 / 115 / 18 мм, вага 400 г
Сенсорна клавіатура з OLED-дисплеєм Tiras K-GLCD з розумним підсвічуванням SMART Light для керування охоронною системою на базі Orion NOVA.
Застосування
Клавіатура K-GLCD призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості
- Контрастний OLED-дисплей.
- Сенсорне клавішне поле.
- 2 власні зони сигналізації.
- 1 вихід для виносного світлодіода.
- Розумне підсвічування SMART Light – допомагає при керуванні системою та може працювати в якості нічника.
- Персональні коди доступу.
- Захист від підбору коду доступу.
- Підключення до ППК через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м.
- Надтонкий корпус 18 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 400 |
| Вид | Клавіатури |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | OLED |
| Додаткові характеристики | Контрастний OLED-дисплей, Сенсорне клавішне поле, 2 зони сигналізації, 1 вихід для виносного світлодіода, SMART Light підсвічування, Персональні коди доступу, Захист від підбору коду, Підключення RS485 (до 1000 м), Надтонкий корпус 18 |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | Дротове, RS485 |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питания | 12 |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Протокол связи | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 150 х 115 х 18 |
| Розміри, мм | 150 / 115 / 18 |
| Ток потребления | 220 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 220 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Orion NOVA |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Клавіатура |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 5 892 ₴





