
Клавіатура Tiras K-PAD OLED+ Black з OLED-дисплеєм та вбудованим зчитувачем NFC/Mifare (21-00068)
4 584 ₴
- В наличии
- Код: 21-00068
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сенсорна OLED-клавіатура з вбудованим зчитувачем NFC/Mifare для керування охоронною системою на базі Orion NOVA; 2 власних зони сигналізації; можливість підключення двох дротових датчиків та виносного світлодіода; персональні коди доступу; захист від підбору коду доступу; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м; живлення 12 В; споживання 120 мА; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 88 / 160 / 19 мм; вага 150 г
Сенсорна клавіатура K-PAD OLED+ з контрастним OLED-дисплеєм та вбудованим зчитувачем NFC/Mifare, з 2 власними зонами сигналізації і можливістю підключення двох дротових датчиків та світлодіода.
Застосування
Клавіатура призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості та можливості
- Сумісність: централі Orion NOVA XS/XS(i), Orion NOVA S/S(i), Orion NOVA M/M(i), Orion NOVA L/L(i).
- Контрастний OLED дисплей.
- Сенсорне клавішне поле.
- Зчитувач NFC/Mifare.
- 2 власних зони сигналізації.
- До K-PAD OLED+ можливо підключити два дротових датчика та світлодіод підтвердження.
- Персональні коди доступу.
- Захист від підбору коду доступу.
- Підключення за допомогою системної шини RS485 з довжиною лінії до 1000 м, кабелем вита пара 5 категорії чи вище.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 150 |
| Вид | Клавіатури |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | OLED |
| Додаткові характеристики | OLED-дисплей, Сенсорна клавіатура, Зчитувач NFC/Mifare, 2 власні зони сигналізації, Підключення двох дротових датчиків, Виносний світлодіод підтвердження, Персональні коди доступу, Захист від підбору коду, Підключення RS485 (до 1000 м) |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Сеть |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | Mifare, NFC |
| Канали зв'язку | RS485 |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Максимальна відстань до централі | 1000 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питания | 12 |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Протокол связи | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка стандартів карт | ISO/IEC 14443 |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 88 х 160 х 19 |
| Розміри, мм | 88 / 160 / 19 |
| Ток потребления | 120 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 120 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Orion NOVA XS/XS(i), Orion NOVA S/S(i), Orion NOVA M/M(i), Orion NOVA L/L(i) |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Клавіатура |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип підтримуваних карт | Mifare |
Информация для заказа
- Цена: 4 584 ₴







