Сенсорна світлодіодна клавіатура для керування охоронною системою на базі Orion NOVA; 4 індикатори зон; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м; живлення 12 В; споживання 30 мА; розміри 88 / 160 / 19 мм, вага 150 г
Сенсорна світлодіодна клавіатура Tiras K-PAD4 на 4 індикатори зон для керування охоронною системою на базі Orion NOVA.
Застосування
Клавіатура K-PAD4 призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості
- 4 індикатори зон/груп.
- Сенсорне клавішне поле.
- Персональні коди доступу.
- Захист від підбору коду доступу.
- Підключення до ППК через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Кількість зон / груп | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 88 / 160 / 19 мм |
| Розміри, мм | 88 / 160 / 19 |
| Ток потребления | 30 мА |
| Тип устройства | Клавіатура |
| Тип сенсора | Ємнісний |
Информация для заказа
- Цена: 2 652 ₴






