WiFi-комунікатор для реалізації WiFi-каналу зв'язку в ППК серії Orion NOVA; діапазон робочих частот 2.4-2.5 ГГц; протоколи Wi-Fi 802.11 b/g/n; потужність передавача 100 мВт; живлення 12 В; струм споживання 50 мА; розміри 30 / 24 / 70 мм; вага 10 г
WiFi-комунікатор Tiras M-WiFi для створення додаткового WiFi-каналу зв'язку охоронної системи Orion NOVA.
Застосування
WiFi-комунікатор M-WiFi забезпечує додатковий канал зв'язку охоронної системи з пультом моніторингу та сервером Tiras Cloud.
Ключові властивості
- Пов'язує ППК з пультом моніторингу і сервером Tiras Cloud.
- Встановлення в унівресальний слот на платі ППК.
- Робота з ППК серії Orion NOVA: XS/XS(i)/S/S(i)/M/M(i)/L/L(i).
- Підтримка DHCP-протоколу і ручних налаштувань мережевого з'єднання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 10 |
| Вид | Комунікатори |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | 1 x DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | WiFi |
| Керування | Віддалений доступ |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Підтримка DHCP, ручні налаштування мережі, встановлення в універсальний слот ППК, робота з серією Orion NOVA |
| Провідні інтерфейси | LAN |
| Протокол связи | 802.11 b/g/n |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4-2.5 ГГц |
| Розміри | 30 х 24 х 70 |
| Розміри, мм | 30 / 24 / 70 |
| Ток потребления | 50 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Tiras Cloud |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Комунікатор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
Информация для заказа
- Цена: 1 572 ₴



