
Ethernet-комунікатор Tiras M-NET+ (21-00002)
1 992 ₴
- В наличии
- Код: 21-00002
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ethernet-комунікатор для реалізації Ethernet-каналу зв'язку в ППК серії Orion NOVA; інтерфейс 1хLAN 10/100 Mбіт/с; живлення 12 В; струм споживання 80 мА; розміри 30 / 24 / 70 мм; вага 16 г
Ethernet-комунікатор Tiras M-NET+ для створення додаткового Ethernet-каналу зв'язку охоронної системи Orion NOVA.
Застосування
Ethernet-комунікатор M-NET+ забезпечує додатковий канал зв'язку охоронної системи з пультом моніторингу та сервером Tiras Cloud.
Ключові властивості
- Пов'язує ППК з пультом моніторингу і сервером Tiras Cloud.
- Встановлення в унівресальний слот на платі ППК.
- Робота з ППК серії Orion NOVA: XS/XS(i)/S/S(i)/M/M(i)/L/L(i).
- Підтримка DHCP-протоколу і ручних налаштувань мережевого з'єднання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 16 |
| Вид | Комунікатори |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | Ethernet |
| Керування | Віддалений доступ |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Підтримка DHCP |
| Провідні інтерфейси | LAN |
| Протокол связи | DHCP |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Роз'єми підключення | 1 x LAN (RJ45) |
| Розміри | 30 х 24 х 70 |
| Розміри, мм | 30 / 24 / 70 |
| Ток потребления | 80 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Комунікатор |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 992 ₴


