
Виносний модуль розширення на 8 релейних виходів Tiras M-OUT8R (21-00015)
5 280 ₴
- В наличии
- Код: 21-00015
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль розширення на 8 програмованих релейних виходів 10А/230В (AC), 5А/30В (DC) з перекидним контактом; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище; зовнішнє живлення 12/24 В; споживання з деактивованими реле модуля 25 мА, з активованими реле 360 мА; сумісність: ППКП серії Тірас-П, ППКП серії Tiras PRIME, ППК Orion NOVA M/L, СПСА Tiras PRIME A (з модулем AM-Converter); клас захисту IP30; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 280 / 280 / 60 мм; вага 800 г
Модуль розширення на 8 релейних виходів Tiras M-OUT8R з підключенням через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м.
Застосування
M-OUT8R box використовується для збільшення релейних виходів в системі з можливістю їх винесення від ППК на відстань до 1000 м. Це стане у нагоді у разі підключення автоматики на іншому поверху чи будівлі та допоможе зменшити кільстість дротів і оптимізувати топологію системи.
Ключові властивості
- Вісім програмованих релейних виходи 10А/230В (AC), 5А/30В (DC) з перекидним контактом.
- Підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище.
- Універсальне виконання для роботи з ППК та ППКП 12 В/24 В.
- Сумісність: ППКП серії Тірас-П, ППКП серії Tiras PRIME, ППК Orion NOVA M/L, СПСА Tiras PRIME A (з модулем AM-Converter).
- Споживання без додаткових зовнішніх навантажень: реле модуля деактивовані 25 мА, реле модуля активовані 360 мА.
- Захист від відчинення корпусу та відриву від місця встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 800 |
| Вид | Модулі |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі сигналу | 1000 |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | 12/24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Канали зв'язку | Дротове |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Захист від відчинення корпусу, Захист від відриву від місця встановлення, 8 програмованих релейних виходів, Підключення RS485 |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Протокол связи | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12/24 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Роз'єми підключення | Вита пара 5 категорії чи вище |
| Розміри | 280 х 280 х 60 |
| Розміри, мм | 280 / 280 / 60 |
| Ток потребления | 360 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | ППКП серії Тірас-П, ППКП серії Tiras PRIME, PPK Orion NOVA M/L, СПСА Tiras PRIME A (з модулем AM-Converter) |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Модуль розширення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 5 280 ₴




