
Виносний модуль розширення на 2 релейні виходи Tiras M-OUT2R box (21-00083)
1 692 ₴
- В наличии
- Код: 21-00083
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль розширення на 2 релейні виходи 10А/230В (AC), 5А/30В (DC); підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище; зовнішнє живлення 12 В; споживання з деактивованими реле модуля 30 мА, з активованими реле 100 мА; світлодіодна індикація; клас захисту IP30; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 100 / 100 / 30 мм; вага 120 г
Модуль розширення на 2 релейні виходи Tiras M-OUT2R box з підключенням через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м.
Застосування
M-OUT2R box використовується для збільшення релейних виходів в системі з можливістю їх винесення від ППК на відстань до 1000 м. Це стане у нагоді у разі підключення автоматики на іншому поверху чи будівлі та допоможе зменшити кільстість дротів і оптимізувати топологію системи.
Ключові властивості
- Два релейних виходи 10А/230В (AC), 5А/30В (DC).
- Підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище.
- Зовнішнє живлення 12 В.
- Споживання без додаткових зовнішніх навантажень: реле модуля деактивовані 30 мА, реле модуля активовані 100 мА.
- Захист від відчинення корпусу та відриву від місця встановлення.
- Пластиковий корпус зі світловим індикатором-логотипом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 120 |
| Вид | Модулі |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі сигналу | 1000 |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | RS485 |
| Керування | Концентратор |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Захист від відчинення корпусу, Захист від відриву від місця встановлення, Світлодіодна індикація |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Протокол связи | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Роз'єми підключення | Вита пара 5 категорії |
| Розміри | 100 х 100 х 30 |
| Розміри, мм | 100 / 100 / 30 |
| Ток потребления | 100 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Модуль розширення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 692 ₴






