
Виносний модуль розширення на 8 зон сигналізації та 2 виходи Tiras M-ZР sBox з вбудованим блоком живлення (21-00017)
5 148 ₴
- В наличии
- Код: 21-00017
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виносний модуль розширення на 8 зон сигналізації та 2 транзисторні виходи: сигнальний та силовий; сумісність: ППК Orion NOVA L/L(i), Orion NOVA M/M(i); можливість встановлення модуля M-OUT2R; інтерфейс для підключення зчитувачів TM; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище вбудований блок живлення 15 Вт; основне живлення 220 В, резервне живлення свинцево-кислотна АКБ на 2.2 Аг; макс. сумарний вихідний струм 500 мА; клас захисту IP30; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 280 / 280 / 80 мм; вага 800 г
Модуль розширення на 8 зон сигналізації та 2 транзисторні виходи Tiras M-ZР sBox з вбудованим блоком живлення 15 Вт та підключенням через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м.
Застосування
M-ZР sBox використовується для збільшення охоронних зон та виходів в системі з можливістю їх винесення від ППК на відстань до 1000 м. Це стане у нагоді у разі підключення автоматики на іншому поверху чи будівлі та допоможе зменшити кільстість дротів і оптимізувати топологію системи.
Ключові властивості
- Вісім зон сигналізації та два транзисторні виходи: сигнальний та силовий.
- Підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище.
- Інтерфейс для підключення зчитувачів TM.
- Можливість встановлення модуля M-OUT2R.
- Сумісність: ППК Orion NOVA L/L(i), Orion NOVA M/M(i).
- Вбудований блок живлення 15 Вт. Основне живлення 220 В, резервне живлення свинцево-кислотна АКБ на 2.2 Аг.
- Максимальний сумарний вихідний струм 500 мА.
- Захист від відчинення корпусу та відриву від місця встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 800 |
| Вид | Модулі |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі сигналу | 1000 |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали зв'язку | Дротове, RS485 |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Вбудований блок живлення 15 Вт, Захист від відчинення корпусу та відриву від місця встановлення, Інтерфейс для підключення зчитувачів TM, Можливість встановлення модуля M-OUT2R, Підключення через системну шину RS485 |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Протокол связи | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 220 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Роз'єми підключення | RS485, TM |
| Розміри | 280 х 280 х 80 |
| Розміри, мм | 280 / 280 / 80 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | ППК Orion NOVA L/L(i), Orion NOVA M/M(i) |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Модуль розширення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 5 148 ₴





