
Виносний модуль розширення на 8 зон сигналізації Tiras M-Z box (21-00016)
2 724 ₴
- В наличии
- Код: 21-00016
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виносний модуль розширення на 8 зон сигналізації; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище; 2 входи/виходи живлення; зовнішнє живлення 12 В; споживання 60 мА; сумісність: ППК Orion NOVA L/L(i), Orion NOVA M/M(i), Оріон NOVA 4/4i/8/8i/16/16i/8+; клас захисту IP30; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 90 / 70 / 30 мм; вага 120 г
Виносний модуль розширення на 8 зон сигналізації Tiras M-Z box з підключенням через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м.
Застосування
M-Z box використовується для збільшення кількості охоронних зон в системі з можливістю їх винесення від ППК на відстань до 1000 м. Це стане у нагоді у разі підключення автоматики на іншому поверху чи будівлі та допоможе зменшити кільстість дротів і оптимізувати топологію системи.
Ключові властивості
- Вісім виносних зон сигналізації, 2 входи/виходи живлення.
- Підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище.
- Сумісність: ППК Orion NOVA L/L(i), Orion NOVA M/M(i), Оріон NOVA 4/4i/8/8i/16/16i/8+.
- Пластиковий корпус зі світловим індикатором-логотипом.
- Захист від відчинення корпусу та відриву від місця встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 120 |
| Вид | Модулі |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі сигналу | 1000 |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | Дротове |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Захист від відчинення корпусу, відрив від місця встановлення, світловий індикатор-логотип, 2 входи/виходи живлення |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Протокол связи | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Роз'єми підключення | RS485 |
| Розміри | 90 х 70 х 30 |
| Розміри, мм | 90 / 70 / 30 |
| Ток потребления | 50 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | ППК Orion NOVA L/L(i), Orion NOVA M/M(i), Оріон NOVA 4/4i/8/8i/16/16i/8+ |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Модуль розширення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 2 724 ₴






