
Дротова централь Orion NOVA L на 16 дротових зон сигналізації (21-00035)
11 004 ₴
- В наличии
- Код: 21-00035
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дротова централь охоронної системи Orion NOVA на 16 дротових охоронних зон з можливістю розширення до 128 дротових зон або бездротових пристроїв, використовуючи модуль M-X; 2 реле, 4 базові виходи, 128 груп, 128 користувачів, до 12 клавіатур, до 15 виносних пристроїв розширення; канали зв’язку: 2G (GSM) 2x SIM-карти, Ethernet/WiFi – у разі підключення модулів M-NET+/M-WiFi; вихідний струм 850 мА; живлення основне 220 В, резервне від АКБ 7 / 9 А*год – купується окремо; вбудований блок живлення на 25 Вт; розміри 280 / 280 / 80 мм; вага 1.6 кг
Дротова централь Tiras Orion NOVA L для керування охоронною системою Orion NOVA. 16 базових дротових охоронних зон з можливістю розширення до 128 дротових/бездротових, 2 реле, 4 базові виходи, 128 груп, 128 користувачів, до 12 клавіатур, канал зв’язку 2G з підтримкою 2 сім-карт.
Застосування
Orion NOVA L використовується для побудови охоронної системи на великих об'єктах: офісних центрах, магазинах, ТРЦ, складських приміщеннях. Дана централь також підійде для об'єктів, на яких буде використовуватись велика кількість автоматики. Доступна як пультова охорона, з підключенням центра моніторингу охоронної компанії, так і автономна охорона, з інформуванням тільки власника об'єкта.
Ключові властивості
- Централь містить 16 базових зон для підключення датчиків. Може розширюватись до 128 зон/датчиків за рахунок дротових та бездротових датчиків. Розширення дротовими датчиками забезпечуються за допомогою клавіатурних зон та виносних модулів розширення (до 15 в системі). Бездротові датчики додаються до системи за допомогою модуля M-X, який додає до 64 бездротових пристроїв.
- Orion NOVA L може працювати як в пультовому, так і в автономному варіанті охорони. Протоколи обміну, що підтримується Orion NOVA L:
- NOVA – для роботи з ПЦС MISTO Security Platform та МОСТ;
- Sur-Gard – для роботи з будь-якими ПЦС, що підтримують даний протокол.
- Orion NOVA L оснащена GSM-комунікатором з каналом зв’язку 2G з можливістю використання 2 SIM-карт. Додатково може бути розширена Ethernet (Tiras M-NET+) чи Wi-Fi комунікатором (Tiras M-WiFi).
- Надсилає тривожні сповіщення за допомогою SMS та дзвінка власнику на смартфон та на пульт охорони.
- Керування системою здійснюється з мобільного застосунку Control NOVA, з охоронної клавіатури (до 12 в системі), або використовуючи радіобрелоки X-Key, ключі Touch Memory чи безконтактні карти.
- Крім датчиків до Orion NOVA L, за потреби, підключається сирена та виносний світлодіод підтвердження.
- Централь може бути розширена модулями релейних виходів за рахунок яких можна керувати електрозамком, електроклапаном води тощо. Для налаштування автоматизації доступні 64 сценарії, активацію яких можна гнучко налаштувати: за розкладом, за зміною температури, постановку чи зняття з охорони об'єкта, чи вручну – з застосунку або клавіатури. Розширення системи можливе завдяки наявності універсальним слотам для підключення комунікатора чи релейного модуля, шини для підключення до 12 клавіатур, шини для підключення до 15 виносних модулів.
- Програмне забезпечення oLoader II для налаштування охоронної системи з ПК, ноутбука, планшета чи смартфона.
- Живлення 220 В від мережі, вбудований блок живлення на 25 Вт. Максимальний сумарний вихідний струм: 850 мА. Резервне живлення можливе за допомогою свинцево-кислотної акумуляторної батареї на 7 або 9 Аг, яку слід придбати окремо.
- Контроль глушіння GSM-каналу.
- Журнал на 1000 подій.
- Автоматичне оновлення прошивки приладу.
- Orion NOVA L розроблена у відповідності до стандарту EN50131 з професійним рівнем захисту GRADE 3.
- Всі протоколи обміну шифровані, а корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | RS485, Touch Memory, USB Type-C |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, Радіосигнал |
| Блок питания | Вбудований |
| Вес | 1.6 |
| Вид | Контролер |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали зв'язку | 2G, Ethernet, Wi-Fi |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клавиатура | До 12 зовнішніх |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість дротових зон | 16 |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 4 |
| Кількість номерів оповіщення дозвоном | 128 |
| Кількість номерів оповіщення через SMS | 128 |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 128 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Возможность расширения | Можливість розширення зон до 128 (дротові + бездротові) |
| Особенности | GSM-комунікатор, 2 SIM, Ethernet (опціонально), Wi-Fi (опціонально), тампер, EN50131 GRADE 3 |
| Провідні інтерфейси | RS485, 1 x USB Type-C |
| Протокол связи | NOVA, Sur-Gard |
| Протоколи | NOVA |
| Підключення | Дротове |
| Резервне живлення | 12 В / 7 чи 9 Aг |
| Робоча напруга | 220 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Роз'єми підключення | RS485, USB Type-C, SIM |
| Розміри | 280 х 280 х 80 |
| Розміри, мм | 280 / 280 / 80 |
| Способ применения | Автономна, Пультова |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Control NOVA, MISTO Security Platform, МОСТ, NOVA, Sur-Gard |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | SMS, Дзвінок |
| Тип устройства | Охоронна централь |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип централі | Охоронна |
Информация для заказа
- Цена: 11 004 ₴





