Блок живлення 12 В з максимальним струмом навантаження 1.5 А для живлення компонентів охоронної та пожежної сигналізації та оповіщення; захист від перевантаження; захист акумулятора від глибокого розряду; живлення від АКБ на 7 або 9 А*год – купується окремо; пластиковий корпус; розміри 280 / 225 / 85 мм; вага 1.5 кг
Блок живлення Tiras БЖ1215 з номінальною напругою 12 В та максимальним струмом навантаження 1.5 А. Відповідає ДСТУ EN50131.
Застосування
БЖ1215 використовується для живлення датчиків, сирен, зовнішніх модулів розширення та приладів автоматики в системі охоронної сигналізації, якщо для цього не вистачає блока живлення централі.
Ключові властивості
- Номінальна напруга 12 В, максимальний вихідний струм 1.5 А.
- Резервне живлення забезпечується акумуляторною батареєю ємністю 7 або 9 А*год – не входить до комплекту поставки.
- БЖ захищений від перевантаження, акумуляторна батарея – від глибокого розряду.
- БЖ1215 розроблений у відповідності до стандарту EN50131 з професійним рівнем захисту GRADE 2.
- Пластиковий корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1.5 |
| Вид | ДБЖ |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Блок живлення, Без акумуляторної батареї |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Захист від перевантаження, Захист акумулятора від глибокого розряду, Тампер, Відповідає ДСТУ EN50131 |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 280 х 225 х 85 |
| Розміри, мм | 280 / 225 / 85 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 5 412 ₴




