
Система порошкового пожежогасіння Август-СБ «AUGUST-8»-93° (електрозапуск, стельовий або настінний) (14-00210)
6 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 14-00210
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Діаметр умовного проходу запірно-пускового пристрою: 21 мм; Місткість корпусу: 12,0 ± 0,1 дм3; Маса заряду: 8,0 ± 0,1 кг; Маса системи повна: 13,5 кг; Маса системи конструктивна: 5,5± 0,1кг; Робочий тиск за температури 20 °С: 1,6 ± 0,1 МПа; Розрахунковий тиск не більше: 1,8 ± 0,1 МПа; Пробний тиск: 2,7 МПа; Тривалість приведення в дію: не більше 2,0 с; Тривалість подавання вогнегасного порошку: від 2,0 с до 3,0 с
Схема умовного позначання під час замовлення
Умовна познака виробу під час замовлення має складатися із скорочення “СПП” (система порошкового пожежогасіння), після якого вказують його модифікацію (“8” або “15”), тип кріплення (“С” – на стелі, “Н” – на стіні), температуру спрацьовування та умовну позначку технічних умов:
СПП “AUGUST-Х” – Х – Х ТУУ28.2-41979707-001:2019.
Приклад умовної позначки:
Система пожежогасіння модульного типу “AUGUST-8” з кріпленням на стіні і температурою спрацьовування в автономному режимі 93°С:
СПП “AUGUST-8” – Н – 93 ТУУ28.2-41979707-001:2019
Ключові особливості:
- Діаметр умовного проходу запірно-пускового пристрою: 21 мм
- Місткість корпусу: 12,0 ± 0,1 дм3
- Маса заряду: 8,0 ± 0,1 кг
- Маса системи повна: 13,5 кг
- Маса системи конструктивна: 5,5± 0,1кг
- Робочий тиск за температури 20 °С: 1,6 ± 0,1 МПа
- Розрахунковий тиск не більше: 1,8 ± 0,1 МПа
- Пробний тиск: 2,7 МПа
- Тривалість приведення в дію: не більше 2,0 с
- Тривалість подавання вогнегасного порошку: від 2,0 с до 3,0 с
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Август-СБ |
| Вес | 8 кг |
| Монтаж | Настінний, Стельовий |
| Місткість модуля | 12 л |
| Прохідний діаметр | 21 мм |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Робочий тиск при температурі 20 градусів | 16 бар |
| Тип устройства | Система порошкового пожежогасіння |
| Тип системи пожежогасіння | Порошкова |
Информация для заказа
- Цена: 6 300 ₴

